Witamy w sklepie wystroju wnętrz. Od 2000 roku

0 szt.

Katalog > Lampy wiszące > Pendanty > Sparkle Plenty
ARANŻACJE KOLEKCJE TWÓJ PROJEKT
| Portfolio | Rejestracja | Zaloguj

Sparkle Plenty

Płyn do mycia żyrandoli

Sparkle Plenty, Płyn do Mycia Żyrandoli Kryształowych

Czyszczenie żyrandoli kryształowych jest bardzo proste i szybkie. Posiadamy specjalny, firmowy płyn do mycia kryształów. Producent żyrandoli kryształowych, od którego sprowadzamy żyrandole pomyślał o tym aby nie sprawiać kłopotu w czyszczeniu i żyrandole wyglądały zawsze pięknie i przyciągały błyskiem.
Sposób użycia: Na podłodze lub na stole, nad którym wisi żyrandol należy rozłożyć folię, bądź coś innego odpornego na wodę. Następnie z góry trzeba mocno spryskać żyrandol (kryształy muszą być całe mokre) tak aby płyn ściekał na podłogę. Kryształy po chwili wyschną (nie ma zacieków) a ramiona powinno się wytrzeć suchą, miękką szmatką i żyrandol będzie pięknie błyszczał.
               
POLECAMY                                                                   Sparkle Plenty

Cena: 45,- PLN
Transport tylko 9,- PLN/1szt., 18,-PLN/2 lub 3szt. Opłatę za przesyłkę proszę doliczyć do kwoty przelewu za produkt.
Szt.
dodaj do portfolio
Zadzwoń i zamów: +48 509 270 605 zadaj pytanie
koszt transportu

Sprawdź czy produkt jest jeszcze dostępny?

wymiar500ml, 06kg
kolekcjaStała
czas oczekiwania3-5 dni
Sparkle Plenty
specjalizuje się w luksusowym i pięknym oświetleniu, wyjątkowych meblach i artykułach do dekoracji wnętrz. Nadają one niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat, bez względu czy wnętrze urządzone jest w stylu tradycyjnym, mieszanym czy nowoczesnym. Współpracujemy z najpopularniejszymi i znanymi projektantami i producentami oświetlenia, mebli i dodatków dekoracyjnych, ponieważ ich kunszt jest chwalony na całym świecie.

Wykonanie: Firma Spektrum

^ firma godna zaufania
Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin. Możesz wyłączyć korzystanie z plików cookies przez naszą stronę zabraniając do nich dostęp poprzez odpowiednie ustawienia w Twojej przeglądarce stron Więcej...X