Witamy w sklepie wystroju wnętrz. Od 2000 roku

0 szt.

Katalog > Art. dekoracyjne > Poduszki i serwety > Zasłony
ARANŻACJE KOLEKCJE TWÓJ PROJEKT
| Portfolio | Rejestracja | Zaloguj

Zasłony

Zasłony Chenille

Zasłony Tkanina Chenille, Boki Ciemno, Staro Złote (Ciemno Miodowe), Lambrekin Chenille Jasno Złota (Odcień Beżowo-Miodowy). Pasmanteria Jasno Złota z Kryształkami, Sznury z Chwostami, Komplet

Lambrekin pasuje na okno o szer. 2-2,5 m, długość zwisających boków lambrekinu może być różna, w zależności od szer. okna. Okno na zdjęciu ma 2m, na szerszym oknie będą krótsze. Pasmanteria i chwosty mogą się różnić, ponieważ producent zmienia ofertę pasmanteryjną.
Na życzenie wysyłamy próbkę tkaniny.

Cena: 1690,- PLN
Na terenie Trójmiasta dostawa GRATIS. Cena dotyczy tego wymiaru zasłon. Cena zasłon w innym wymiarze będzie inna, prosimy o kontakt.
Szt.
dodaj do portfolio
Zadzwoń i zamów: +48 509 270 605 zadaj pytanie
koszt transportu

Sprawdź czy produkt jest jeszcze dostępny?

wymiarH. 245cm x 100cm x 2 szt., Lambrekin dł.450cm (okno o szer. 2-2,5m)
opcjeMożliwość zamówienia dowolnego rozmiaru, długość zwisających boków lambrekinu może być różna, w zależności od zamówienia klienta.
kolekcjaLimitowana
czas oczekiwania3-4 tygodnie
Zasłony
specjalizuje się w luksusowym i pięknym oświetleniu, wyjątkowych meblach i artykułach do dekoracji wnętrz. Nadają one niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat, bez względu czy wnętrze urządzone jest w stylu tradycyjnym, mieszanym czy nowoczesnym. Współpracujemy z najpopularniejszymi i znanymi projektantami i producentami oświetlenia, mebli i dodatków dekoracyjnych, ponieważ ich kunszt jest chwalony na całym świecie.

Wykonanie: Firma Spektrum

^ firma godna zaufania
Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin. Możesz wyłączyć korzystanie z plików cookies przez naszą stronę zabraniając do nich dostęp poprzez odpowiednie ustawienia w Twojej przeglądarce stron Więcej...X