Witamy w sklepie wystroju wnętrz. Od 2000 roku

0 szt.

Serwis klienta > O nas
ARANŻACJE KOLEKCJE TWÓJ PROJEKT
| Portfolio | Rejestracja | Zaloguj

O nas
_______________________________________________________________________________________________

Nasza firma istnieje od 2000 roku. Jesteśmy największym i jedynym importerem tak pięknych i wyjątkowych lamp amerykańskich i lamp włoskich światowych kolekcji.

Piękne, dekoracyjne lampy powinny być priorytetem wystroju każdego wnętrza.

Posiadamy wyłączność sprzedaży na polski rynek lamp sprowadzanych ze Stanów Zjednoczonych. Sprowadzamy je bezpośrednio od producentów i posiadamy wystawiony przez nich specjalnie dla naszej firmy Certyfikat CE, umożliwiający sprowadzenie lamp ze Stanów Zjednoczonych do Polski i używanie ich w Polsce.
Lampy amerykańskie posiadają oprawki i kable takie, jakie stosowane są w Polsce. Przedstawiamy je Państwu w menu LAMPY STOJĄCE , w menu LAMPY WISZĄCE.
Dzięki naszym kolekcjom wnętrza stają się niepowtarzalne, nabierają uroku i klasy.

Nasi Klienci są naszymi partnerami i naszą inspiracją. Cały czas poszerzamy swój asortyment dobierając unikatowe, nie spotykane na rynku produkty by jeszcze bardziej zadowolić naszych klientów.

Z naszą ofertą mogą zapoznać się Państwo w menu na czarnym pasku KATALOG. Dla ułatwienia wyboru przedstawiamy w ARANŻACJACH przykłady, możliwości wystroju wnętrz, ustawienia i wyboru lamp, żyrandoli, mebli oraz artykułów dekoracyjnch t.j. doniczki, wazy, świeczniki, zegary oraz inne bibeloty. Pokazane są wnętrza w różnych stylach: klasycznym, tradycyjnym, art deco, nowoczesnym, wiktoriańskim, a także mieszanym. Pojedyńczy produkt widoczny w Katalogu może nie wydawać się odpowiedni, ale widoczny chociażby podobny na aranżacji zainspiruje Państwa lub sprawi, że podejmiecie Państwo właściwą decyzję w wyborze odpowiedniej lampy, żyrandola, stolika lub innego artykułu do swojego domu.
Na niektórych zdjęciach aranżacji przedstawione są lampy lub inne artykuły, które posiadamy w swojej ofercie, na innych pokazane są lampy podobne kształtem lub stylem. Nie posiadamy sof i foteli przedstawionych na zdjęciach.

Oprócz sprzedaży internetowej, odwiedzamy także naszych Klientów głównie na terenie Trójmiasta przymierzając lampy, doradzając odpowiedni wybór i dekorując wnętrza. Jeśli chcecie Państwo zobaczyć wybrany produkt na żywo a mamy go aktualnie na stanie w magazynie, jest taka możliwość, przyjedziemy do Państwa lub spotkamy się, po wcześniejszym umówieniu się.
Posiadamy w swojej ofercie ekskluzywne lampy salonowe, lampy stołowe, lampy bufetowe, lampy podłogowe, lampy nowoczesne, tradycyjne i lampy wiktoriańskie do sypialni i gabinetów, żyrandole tradycyjne, żyrandole nowoczesne, żyrandole ze szkła murano i żyrandole kryształowe.
Niewątpliwie dumą naszej firmy są niepowtarzalne, światowej kolekcji lampy i żyrandole amerykańskie oraz lampy włoskie. Kolekcję tych lamp przedstawiamy w menu LAMPY STOJĄCE i w menu LAMPY WISZĄCE. Jedna z firm włoskich wykonuje swoje produkty w dowolnym kolorze, jaki życzy sobie Klient. Produkty tej firmy wyszczególniliśmy w menu "Twój projekt" Przedstawione tam kolekcje lamp, żyrandoli i kinkietów możecie Państwo zamówić w różnych kolorach, nie tylko przedstawionych na zdjęciach. Mogą one być wykonane również w jednolitym kolorze bez wzorów lub z innym abażurem w zależności od gustu naszych klientów.


W ARTYKUŁACH DEKORACYJNYCH przedstawiamy Państwu akcesoria dekoracyjne uzupełniające wystrój wnętrza, wypełniające puste meble, komody, stoły, stoliki i parapety takie jak: świeczniki, patery, szkatułki, doniczki porcelanowe oraz porcelanowe w połączeniu z brązem, zegary kominkowe i na komody, poduszki i serwety dekoracyjne. Pokazane są również kolumny i piedestały, które służą do postawienia na nich lamp, kwiatów przy sofach, oknach, schodach zarówno w salonie jak i w holu.
W naszym sklepie możecie Państwo kupić też drobne MEBLE t.jak stoliki, konsole, szafki, komody i inne drobne mebelki uzupelniające wystrój.
Więcej dokładnych informacji o naszych produktach możecie dowiedzieć się Państwo w menu
"Informacje o produktach"

Ważne !!!

Duża część naszej oferty nie jest stała, jest limitowana i nie mamy na to wpływu, zależne jest to od producenta. Dotyczy to szczególnie lamp, żyrandoli, mebli i niektórych artykułów dekoracyjnych sprowadzanych ze Stanów Zjednoczonych i Danii. Kolekcje są zmieniane i wprowadzane nowe przez producentów w zależności od obowiązujących trendów by umożliwić Państwu coraz to nowe unikatowe produkty. Ilość produkowanych i sprzedawanych lamp jest ograniczona. Dotyczy to nie tylko ilości sprzedanych lamp w naszej firmie ale przede wszystkim ilości sprzedanych lamp przez producenta w Stanach Zjednoczonych na rynek amerykański. Dlatego jest możliwość, że lampa widniejąca dziś na stronie jako dostępna, jutro może być już niedostępna. Staramy się na bieżąco aktualizować stronę, usuwać zakończone produkty jak również wprowadzać nowe. Nie mniej z uwagi na ciągły ruch sprzedaży lamp w Stanach Zjednoczonych, jeżeli zainteresuje Państwa lampa lub żyrandol z kolekcji amerykańskiej prosimy o kontakt w celu sprawdzenia czy lampa jest jeszcze dostępna. Podobnie, jeżeli przy lampie lub art.dekoracyjnym widnieje napis "Niedostępny" skontaktujemy się z producentem by potwierdzić jego brak, ponieważ często producent wznawia produkcję i produkt może być jeszcze ponownie dostępny.

Sklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampami
specjalizuje się w luksusowym i pięknym oświetleniu, wyjątkowych meblach i artykułach do dekoracji wnętrz. Nadają one niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat, bez względu czy wnętrze urządzone jest w stylu tradycyjnym, mieszanym czy nowoczesnym. Współpracujemy z najpopularniejszymi i znanymi projektantami i producentami oświetlenia, mebli i dodatków dekoracyjnych, ponieważ ich kunszt jest chwalony na całym świecie.

Wykonanie: Firma Spektrum

^ firma godna zaufania
Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin. Możesz wyłączyć korzystanie z plików cookies przez naszą stronę zabraniając do nich dostęp poprzez odpowiednie ustawienia w Twojej przeglądarce stron Więcej...X