Witamy w sklepie wystroju wnętrz. Od 2000 roku

0 szt.

Serwis klienta > Informacje dla klienta
ARANŻACJE KOLEKCJE TWÓJ PROJEKT
| Portfolio | Rejestracja | Zaloguj

Informacje o naszych produktach

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o poszczególnych, naszych produktach, możliwościach ich wykończeń, kolorystyki innej niż pokazanej na zdjęciach oraz dostępności i informacji o promocjach. Pomoże to Państwu w wyborze odpowiedniego artykułu.
Zapraszamy również Państwa do obejrzenia przykładów aranżacji wnętrz w menu ARANŻACJE.

Pokazane są tam lampy i inne artykuły dekoracyjne we wnętrzu, ustawienie ich, dobór odpowiedniej lampy do stylu wnętrza. Dużo produktów posiadamy takie jak są pokazane na zdjęciach w menu "Aranżacje", inne są bardzo podobne kształtem i stylem.
Zapoznanie się z przykładami aranżacji napewno ułatwi Państwu odpowiedni wybór i zakup. 

Lampy, żyrandole i kinkiety amerykańskie

Lampy amerykańskie i żyrandole o początkowych kodach: RL, AL, AC, FL w menu LAMPY STOJACE, LAMPY WISZĄCE I KINKIETY posiadają oprawki na żarówki i wtyczki takie, jakie stosowane są w Polsce.

Wykonane są z różnych materiałów: porcelany, kryształu, szkła, metalu, porcelany w połączeniu z brązem, szkła w połączeniu z brązem itp.
Lampy wykonane ze szkła lub kryształu na zdjęciu nie oddają swojej prezencji. W naturze, na żywo ich prezencja wzrasta o 100%, ponieważ szkło i kryształ na zdjęciu jest "martwe". Blask kryształu dodaje lampie uroku i elegancji.
Abażury wykonane są z tkaniny, od wewnątrz także podszyte są tkaniną ,daje to bardzo ładną poświatę światła i nie widać od wewnątrz stelażu. Dużo lamp, zwłaszcza w stylu nowoczesnym posiada też abażury z tkaniny na laminacie. Lampy amerykańskie dostępne są tylko w takiej opcji jaka pokazana jest na zdjęciu. Nie ma możliwości wykonania danej lampy czy żyrandola w innym kolorze lub wielkości.
Pięknym dodatkiem do wystroju są lampy bufetowe. Dekorują one konsole w holu, konsole stojące przy sofie w salonie, komody a także pięknie wyglądają na parapetach okiennych.
Lampy i żyrandole które sprowadzamy z USA posiadają Certyfikat CE, pozwalający na sprowadzenie towaru do Polski. Oprawki na żarówki, kable i wtyczki obowiązujące w Unii a więc takie, jakie używane są w Polsce, montowane są przez producenta w Stanach Zjednoczonych w ramach umowy naszej firmy z producentem. Oprawki lamp przystosowane są w większości na żarówki z dużym gwintem E27, może tylko kilka wzorów lamp jest na mały gwint żarówki E14.
Żyrandole natomiast w większości przystosowane są na żarówki z małym gwintem E14. Kable i wtyczki najczęściej są w odcieniu złotym, mogą być też czarne, a wtyczki są płaskie.
Włącznik lampy znajduje się na oprawce żarówki.


Czas oczekiwania na zamówione produkty z USA (jeżeli nie mamy aktualnie na stanie magazynu) trwa przeciętnie od
2- 3-ch miesięcy, czasami zdaża się, że nawet do 4 lub 5-ciu miesięcy. Zależne jest to od ilości zamówionych produktów jakie ma do realizacji producent a także od dłuższego transportu, który najczęściej jest morski i trwa miesiąc.

Prosimy uwzględnić to, planując zakupy.

Wszystkie produkty sprowadzane ze Stanów Zjednoczonych są limitowane.
________________________________________________________________________________________________

WAŻNE !!!

Kolekcja lamp, żyrandoli, kinkietów, mebli i art. dekoracyjnych amerykańskich nie jest stała, jest limitowana i nie mamy na to wpływu, zależne jest to od producenta, który wyznacza limit produkcji. Kolekcje są zmieniane i wprowadzane nowe przez producentów w zależności od obowiązujących trendów by umożliwić Państwu coraz to nowe unikatowe produkty.
Ilość produkowanych i sprzedawanych lamp jest ograniczona. Dotyczy to nie tylko ilości sprzedanych lamp w naszej firmie ale przede wszystkim ilości sprzedanych lamp przez producenta w Stanach Zjednoczonych na rynek amerykański.
Dlatego jest możliwość, że lampa lub inny produkt widniejący dziś na stronie jako dostępny, jutro może być już niedostępny. Staramy się na bieżąco aktualizować stronę, usuwać zakończone produkty jak również wprowadzać nowe.
Nie mniej, z uwagi na ciągły ruch sprzedaży lamp w naszej firmie jak również w Stanach Zjednoczonych, jeżeli zainteresuje Państwa lampa, żyrandol lub mebel z kolekcji amerykańskiej prosimy o kontakt w celu sprawdzenia czy ten produkt jest jeszcze produkowany a zarazem dostępny.
Podobnie, jeżeli przy produkcie widnieje napis "Niedostępny" a zainteresuje Państwa, prosimy o kontakt a my skontaktujemy się z producentem by potwierdzić jego brak, ponieważ często producent wznawia produkcję i produkt może być jeszcze ponownie dostępny.
_________________________________________________________________________________________________

Abażury

Abażury amerykańskie wykonane są z tkaniny, od wewnątrz także podszyte są tkaniną ,daje to bardzo ładną poświatę światła i nie widać od wewnątrz stelażu. Dużo lamp, zwłaszcza w stylu nowoczesnym posiada też abażury z tkaniny na laminacie. Dodatkowo abażury te montowane są w inny sposób niż przy lampach włoskich i dokręcane są także na górze dekoracyjną nakrętką.
Natomiast abażury włoskie wykonane są na innym stelażu, monotowanym na lampie w inny sposób, także np abażur amerykański nie będzie pasował do lampy włoskiej.
Abażury włoskie oraz z innych państw Europy wykonane są z tkaniny na laminacie lub z samej tkaniny układanej w plisy.
Czyszczenie abażurów
Abażury z tkaniny będą długo służyły i wyglądały jak nowe, jeżeli będziemy je odpowiednio użytkować. Kurz, który osiada na nich należy strzepywać (nie wycierać). Należy odkręcić nakrętkę mocującą, zdjąć abażur i trzymając w jednej ręce abażur drugą ręką strzepywać czystą szmatką kurz. Jeżeli abażur tak będzie czyszczony na pewno przez kilka lat będzie wyglądał ładnie.
W przypadku, kiedy abażur będzie już tak brudny czy zaplamiony, że wymaga czyszczenia na mokro , można go uprać. Najlepiej prysznicem zmoczyć chłodną wodą i po chwili miękką gąbką z odrobiną płynu do delikatnych tkanin przetrzeć cały abażur i zaraz spłukać chłodną wodą (nie należy długo moczyć abażura i trzymać go w wodzie).
 
Montaż abażurów lamp amerykańskich:
Aby założyć abażur należy umocować uchwyt pokazany na zdj. po prawej stronie. W tym celu zwężoną, dolną część uchwytu należy zcisnąć aby umieścić ją w obręczy zamocowanej pod oprawką na żarówkę, następnie należy założyć abażur i przykręcić nakrętkę.

Żyrandole kryształowe

Żyrandole kryształowe w menu LAMPY WISZĄCE o początkowym kodzie KW wykonane są z wysokiej jakości kryształów Strass Swarowski oraz Bohemia.
Żyrandole wykonane z ciętych kryształów STRASS® Swarovski® w pełni oddają jego piękno, kamienie pokrywane są niewidoczną powłoką, która powoduje spektakularne załamywanie światła zarówno slonecznego jak i sztucznego. STRASS® Swarovski® Crystal mieni się teczą kolorów od bladego różu, lila fioletu, zółci, błękitu i zieleni do granatu.
Cechy kryształu STRASS® Swarovski® :
najpiękniejszy kryształ na świecie
cięcia, przejrzystość i kolor niespotykane w innych kryształach
zawartość olowiu ponad 30%
maszynowa obróbka nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni kryształów
ręczne polerowanie powoduje perfekcyjną przejrzystość, czystość i blask
produkowany w Austrii

Kryształ ma tą przewagę wizualną nad szkłem, że "żyje", błyszczy się i mieni różnymi kolorami, natomiast szkło jest "martwe"(jakby nie widoczne), nie mieni się i nie daje pięknego efektu.
Żyrandole kryształowe na zdjęciu nie oddają swojej prezencji. W naturze, na żywo ich prezencja wzrasta o 100%, ponieważ kryształ na zdjęciu jest "martwy". We wnętrzu blask kryształu dodaje uroku i elegancji.
Dużą zaletą naszych żyrandoli kryształowych jest wykończenie ich ramion. Klasyczny mosiądz może być w kilku odcieniach, ramiona są widoczne (nie są pokryte plastikową powłoką przypominającą przezroczysty kabel).

Wykończenie ramion występuje w wersji:
mosiądzu oksydowanego (antycznego) z odcieniem szarości
mosiądzu przyciemnianego (cognac)
mosiądzu (złoty mat)
mosiądzu polerowanego (złoty z połyskiem)
chromu
niklu
Przy opisie żyrandoli wyszczególnione jest w jakiej wersji dany żyrandol jest dostępny.

Kształt kryształów również jest różny:
migdały
migdały mrożone(faktura jakby popękanego lodu) NOWOŚĆ
pendeloque (kształt liścia)
krople
dropsy
octagony (sześciokąty)
prostokąty stożkowe
kwadraty stożkowe
oraz występują w trzech kolorach:
czysty, migdałowy i czarny (kolory migdałowy i czarny dotyczą tylko kryształów w kształcie migdałów).
-
wszystkie żyrandole kryształowe są na żarówki w większości z małym gwintem, jest też kilka wersji na żarówki z dużym gwintem.
- producent przygotował również kilka wzorów żyrandoli (plafonów) do łazienek, które mają wmontowane szklane zabezpieczenie na żarówkę.
- żyrandole kryształowe w większości są w stałej dostępności, tylko niektóre z nich są limitowane.

Czas oczekiwania na zamówione żyrandole kryształowe (jeżeli nie mamy aktualnie na stanie magazynu) to 2-3 tygodnie.
Czyszczenie
żyrandoli kryształowych jest bardzo proste i szybkie. Posiadamy specjalny, firmowy płyn do mycia kryształów. Producent żyrandoli kryształowych, od którego sprowadzamy żyrandole pomyślał o tym aby nie sprawiać kłopotu w czyszczeniu i żyrandole wyglądały zawsze pięknie i przyciągały błyskiem. Taki płyn można nas kupić w menu LAMPY WISZĄCE, w "Żyrandole" na ostatniej stronie. zobacz

Na podłodze lub na stole, nad którym wisi żyrandol należy rozłożyć folię, bądź coś innego odpornego na wodę. Następnie z góry trzeba mocno spryskać żyrandol (kryształy muszą być całe mokre) tak aby płyn ściekał na podłogę. Kryształy po chwili wyschną a ramiona powinno się wytrzeć suchą, miękką szmatką i żyrandol pięknie będzie błyszczał.

Meble

Meble przedstawione na naszej stronie są sprowadzane z USA. Występują one tylko w wykończeniu takim, jakie pokazane jest na zdjęciu. Nie można więc zamówić mebla w innym kolorze, będzie to możliwe przy meblach włoskich, które również pokażemy w przyszłości.
Meble amerykańskie, podobnie jak inne artykuły z USA są limitowane, czas oczekiwania na zamówienie trwa od 2 do 5 -ciu miesięcy, prosimy wziąć to pod uwagę planując zakupy.
W menu MEBLE przedstawiamy też kolumny i piedestały, na których można postawić lampy, kwiaty lub rzeźby. Znakomicie dekorują one wnętrze, można je postawić przy sofach, przy oknie, schodach, w salonie oraz holu.

Artykuły dekoracyjne

Artykuły dekoracyjne niewątpliwie wypełniają i dekorują meble, stoły stoliki, komody, parapety. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wazy, świeczniki, szkatułki, doniczki, różne akcesoria, zegary na komody i kominki a także poduchy dekoracyjne i serwety. Wazy, doniczki, świeczniki w większości dostępne są w kilku wzorach i kształtach z danego koloru. Można dobrać wazę, doniczk, paterę oraz świecznik wykończony w jednym, takim samym kolorze.

________________________________________________________________________________________________

Ważne !!!
Kolekcja art.dekoracyjnych sprowadzanych z USA a także z Europy (z wyjątkiem zegarów i świeczników kominkowych, oraz art dekoracyjnych sprowadzanych z Włoch w menu "Lampy Włoskie) nie jest stała, jest limitowana i nie mamy na to wpływu. Zależne jest to od producenta (kolekcje są zmieniane i wprowadzane nowe) a także od ilości sprzedanych produktów danego wzoru. Jeżeli zainteresuje Państwa produkt, przy którym widnieje napis "Niedostępny" prosimy o kontakt , skontaktujemy się z producentem by potwierdzić jego brak, ponieważ często produkt może być jeszcze ponownie dostępny.

Również:
Niektóre art.dekoracyjne sprzedajemy po 2szt. lub po 4szt. Nie jest to zależne od naszej firmy, dotyczy to artykułów sprowadzanych z Danii, pakowanych przez producenta w kartony po 2 lub 4 szt., których producent nie rozdziela. Przy opisie produktu jest zaznaczone po ile szt. dany produkt jest sprzedawany. Cena widniejąca przy produkcie dotyczy jednej sztuki. Zakupując należy wpisać ilość sztuk danego produktu (nie kartonów).
______________________________________________________________________________________________

Zegary kominkowe i świeczniki kominkowe w menu Zegary i Świeczniki produkowane są przez firmę włoską, która jest czołowym producentem i od wielu lat specjalizuje się w produkcji zegarów wzorując się na różnych okresach XVIII i XIX i XX wieku i wiernie wykonuje repliki. Dostępne one są w kilku odcieniach wykończenia, które pokazane są na ostatniej stronie w menu "Zegary i Świeczniki" zobacz
mosiądz francuski, klasyczny (złoty)

mosiądz oksydowany (postarzały)
brąz
złoto w połączeniu ze srebrem
złoto antyczne w połączeniu ze srebrem antycznym
antyczne srebro
złoto 24K
Większość zegarów i świeczników kominkowych może być wykonana w różnym wykończeniu, nie tylko takim jaki pokazany jest na zdjęciu. Podobnie marmur i porcelana występująca w niektórych wzorach zegarów i świeczników może być wykonana w innym kolorze niż pokazany na zdjęciu. Przy opisie produktu wyszczególnione są opcje, w jakich dany produkt może być wykonany.

Ceny przy produktach w menu "Zegary i Świeczniki" dotyczą produktu na zdjęciu, natomiast taki sam produkt wykonany w innym wykończeniu: w brązie, srebrze czy złocie ma różne ceny w zależności od wykończenia.
Chcąc zakupić towar w innym wykończeniu niż na zdjęciu, prosimy o kontakt to podamy więcej informacji i cenę.
Świeczniki sprzedajemy po 2 sztuki, można je zakupić bez zegara. Także zegar można kupić oddzielnie bez świeczników.
Kolory marmuru
to:
"E" Nero Marguinia, czarny, często z jaśniejszymi żyłkami i przebarwieniami

"B" Bianco Carrara, biały, często z szarymi żyłkami i przebarwieniami
"R" Colle Madalina, brąz z jaśniejszymi przebarwieniami
"G" Braccia Pernice, jasny brąz z odcieniem brudnego różu i ciemniejszymi żyłkami
V" Crema Valencia, ciemny krem bardziej jasno miodowy z ciemniejszymi
"F" Verde delle Alpi, odcień ciemnej zieleni, często szarej zieleni z jaśniejszymi przebarwieniami
"N" Onice, onyx, odcień bardzo jasnej zieleni (seledyn) przechodzącej w krem a nawet biały, często z żółtawymi i czerwonymi żyłkami
"Malachit" odcień żywej zieleni z akcentem turkusu, jasne i ciemne przebarwienia
"Lapis" odcień granatu

Wygląd marmuru nie jest zależny od nas, zależny jest jaki odcień kamienia w danym czasie w produkcji posiada producent. Czasami kamień ma odcień bardziej jednolity a innym razem z przebarwieniami, może mieć odcień ciemniejszy lub nieco jaśniejszy. Onyx bywa o odcieniu złamanej bieli, może być zółtawy i seledynowy, czasami jest bardziej jednolity a innym razem ma żyłki i przebarwienia czerwone i brązowe.
Odcienie marmuru pokazane są na ostatniej stronie w menu "Zegary i Świeczniki" zobacz
Kolory porcelany
to:
"Blu" Cobalto, kobalt, odcień jasnego granatu

"A" Rosso Bordeaux, bordo
"V" Verde Raminia, zieleń
"B" Bianco, biały

Kolory porcelany pokazane są na ostatniej stronie w menu "Zegary i Świeczniki" zobacz

Zegary i świeczniki są w stałej ofercie, sporadycznie producent zmienia lub wycofuje jakiś produkt..
Czas oczekiwania na zegary i świeczniki to ok 2-3 tygodnie.

W naszej ofercie posiadamy też poduszki dekoracyjne, bieżniki i serwety, które są niezbędne w każdym wnętrzu czy to tradycyjnym czy nowoczesnym. Wykonane są one z tkanin żakardowych, jedwabnych, bawełnianych, z tkanin gobelinowych i chinile.
Część artykułów z tkaniny sprowadzamy gotowych, które są tylko w jednym wykończeniu i wielkości ale w większości poduszki i serwety mogą być dostępne w różnych wymiarach, nie koniecznie takich jakie są aktualnie dostępne na zdjęciach. Możemy zamówić lub wykonać dla Państwa dowolną wielkość poduszki lub serwety, jednak warunkiem jest dostępność tkaniny, która też jest limitowana.
Wykończenie poduszek, bieżników i serwet może też być dowolne tzn.
obszycie poduszki sznurem
obszycie poduszki grzywą (taśma z gęstymi 2 cm włoskami)
chwosty na rogach poduszki
poduszki bez sznura i pasmanterii
obszycie serwety lub bieżnika bordiurą lub bez bordiury
obszycie serwety frędzlami
chwosty na rogach bieżnika lub serwety
Czyszczenie
Każda poduszka posiada zamek, co pozwala na łatwiejsze pranie. Aby poduszki służyły długo i wyglądały jak nowe należy je prać ręcznie w chłodnej wodzie z dodatkiem płynu do delikatnych tkanin, nie wykręcać mocno i najlepiej rozłożyć na ręczniku. Poduszki z tkanin gobelinowych także można prać ręcznie w zimnej wodzie z dodatkiem płynu do delikatnych tkanin.
Po wysuszeniu należy wyprasować poduszkę najlepiej na lewej stronie lub przez szmatkę.
Wnętrze poduszek wypełnione jest anilaną silikonową, która sprawia, że poduszka jest lekka, miękka i utrzymuje sprężystość, nie odkształca się.
Na życzenie Państwa możemy również wysłać próbkę tkaniny z jakiej wykonana jest poduszka lub serweta (chyba że tkanina będzie już niedostępna to nie będzie to możliwe).
Istnieje również możliwość zamówienia tkaniny jeżeli chcieliby Państwo mieć np. zasłony takie jak poduszki.

Kolekcje

Wiele produktów występuje w kolekcjach składających się z kilku lub nawet kilkunastu i więcej produktów. Aby nie dekorować wnętrza, nie mieszać produktów różnego wykonania możecie Państwo dobierać produkty z jednej kolekcji, jednego wykończenia. Wnętrze jest wtedy jakby "poukładane" i tworzy całość. Pod opisem produktu jest opcja "Z tej kolekcji dostępne również" oraz "Dostępne również w innym wykończeniu" (jeżeli oczywiście takowe występują). Jeżeli nie ma takich opcji tzn., że dany produkt występuje tylko w wersji pojedynczej. Na przykład do lampy stołowej można dobrać z tej samej kolekcji lampę w innym kształcie lub lampę bufetową i podłogową. Do niej można dobrać żyrandol, czasami także w kilku kształtach oraz kinkiety.
Artykuły dekoracyjne także występują w kolekcjach, kilka różnego wzoru artykułów w jednakowej kolorystyce przedstawione w opcji "Z tej kolekcji dostępne również" lub produkt o jednakowym kształcie występujący w innym kolorze, pokazany w opcji "Dostępne również w innym wykończeniu"

Opakowania

Lampy i żyrandole , które sprowadzamy z USA mają bardzo dobre opakowania. Kartony są dobrej jakości, grube i sztywne a wnętrze wypełnione jest pianką poliuretanową rozprowadzaną systemem Instapacker, która dopasowuje się do kształtu lampy co ogranicza wstrząsy i przesuwanie się produktu, i stanowi idealne zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Każda podstawa lampy pakowana jest oddzielnie, natomiast abażury pakowane są albo oddzielnie i wtedy na komplet składają się dwa kartony albo razem z podstawą lampy i na komplet składa się jeden duży karton.
Lampy sprowadzane z Włoch mają podobne opakowania z pianki poliuretanowej i nieco cieńszego kartonu. Każda podstawa lampy pakowana jest oddzielnie i abażur do niej także pakowany jest oddzielnie w karton.
Artykuły dekoracyjne takie jak: doniczki, świeczniki, szkatułki pakowane są w kartony wypełnione wewnątrz styropianem lub pianką poliuretanową.
Takie opakowanie produktów daje pewność, że nasz towar dotrze do Państwa nienaruszony.

  

 

 

Zdjęcia

Na jakość i wielkość zdjęć szczególnie zwracamy uwagę, ponieważ wiemy, że Klienci chcą dokładnie widzieć produkt, który zakupują i tym samym szybciej podjąć właściwą decyzję.
Zdjęcia przedstawiające nasze produkty są w większości wysokiej jakości, duże, również kolory pokazane są o właściwym odcieniu. W opisie produktu staramy się dodatkowo przedstawić kolor taki jaki on jest właściwy w naturze. Jeżeli zdjęcie nie oddaje właściwego koloru produktu, zaznaczamy to w opisie, informując, że zdjęcie pokazuje inny odcień.

Promocje

W razie pytań i szczegółowych informacji jesteśmy do Państwa dyspozycji:
bellezza@bellezza.com.pl
tel. +48 509 270 605
tel. +48 790 423 428

Sklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampamiSklep z lampami
specjalizuje się w luksusowym i pięknym oświetleniu, wyjątkowych meblach i artykułach do dekoracji wnętrz. Nadają one niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat, bez względu czy wnętrze urządzone jest w stylu tradycyjnym, mieszanym czy nowoczesnym. Współpracujemy z najpopularniejszymi i znanymi projektantami i producentami oświetlenia, mebli i dodatków dekoracyjnych, ponieważ ich kunszt jest chwalony na całym świecie.

Wykonanie: Firma Spektrum

^ firma godna zaufania
Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin. Możesz wyłączyć korzystanie z plików cookies przez naszą stronę zabraniając do nich dostęp poprzez odpowiednie ustawienia w Twojej przeglądarce stron Więcej...X