Witamy w sklepie wystroju wnętrz. Od 2000 roku

0 szt.

Serwis klienta > Ceny
ARANŻACJE KOLEKCJE TWÓJ PROJEKT
| Portfolio | Rejestracja | Zaloguj

Ceny towarów w sklepie Bellezza.com.pl
_____________________________________________________________________________________

1. Ceny towarów podane są w złotych polskich PLN i są cenami brutto, czyli zawierają podatek VAT (23%)
2
. Podane ceny towarów nie zawierają kosztów dostawy, które zależą od sposobu ich realizacji.
Koszt dostawy do klienta opisany jest w menu „Płatność i wysyłka”
3.
Cena towaru podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Jeżeli nie ma ceny przy produkcie, prosimy o kontakt.
4.
Ceny lamp i żyrandoli obejmują również abażury. Cena przy produkcie jest to cena za całość: podstawy lampy wraz z abażurem. Jeżeli jest mozliwość zmiany abażura (zależne to jest od producenta) wtedy cena lampy będzie inna.
5. Promocje widniejące na pasku reklamowym i pod nim (po kliknięciu na strzałkę) są już uwzględnione w cenach podanych przy produktach. Pod ceną obowiązującą widnieje cena poprzednia, przed promocją.
6. Promocje widniejące na pasku reklamowym nie obejmują produktów objętych już promocją z czerwoną ceną oraz produktów w menu "Promocje".
7. Ceny produktów ze szkła weneckiego Murano o pocz. kodzie SY dotyczą produktu pokazanego na zdjęciu. Taki sam produkt wykonany w innym kolorze będzie miał inną cenę. Jeżeli nie ma na stronie produktu pokazanego w innym kolorze wraz z ceną, prosimy o kontakt. Wykończenie części metalowych przy plafonach i niektórych żyrandolach mogą być białe, złote lub niklowane, cena takiego produktu też będzie się różnić.
8.
Ceny produktów w menu "Zegary i Świeczniki" dotyczą produktu pokazanego na zdjęciu.
Produkty menu "Zegary i Świeczniki" mogą być wykonane w innym wykończeniu niż na zdjęciu.
Cena takiego produktu wykonanego w innym wykończeniu będzie się różnić od ceny podanej przy opisie. Np. zegar wykonany w mosiądzu francuskim będzie miał inną cenę niż taki sam zegar w mosiądzu postarzałym lub wykończony w brązie czy złocie (zegar w mosiądzu postarzałym jest droższy o 10% od zegara w mosiądzu jasnym, francuskim). Także zegar wykonany z mosiądzu w połączeniu z porcelaną ma inną cenę od takiego samego zegara z mosiądzu w połączeniu z marmurem.
Chcąc zakupić produkt w innym wykończeniu niż na zdjęciu prosimy o kontakt to podamy więcej informacji i cenę.
9
. Niektóre art. dekoracyjne sprzedawane są po 2 szt lub 4 szt. Ceny art.dekoracyjnych podane są za sztukę danego produktu, nie za karton.
10
. Ceny poduszek, bieżników, obrusów także dotyczą artykułu pokazanego na zdjęciu. Cena poduszki lub bieżnika wykończonego inaczej (sznur, grzywka, chwosty lub wogóle bez nich) będzie inna. Będzie ona podana po skontaktowaniu się z nami i omówieniu szczegółów wykończenia produktu.

specjalizuje się w luksusowym i pięknym oświetleniu, wyjątkowych meblach i artykułach do dekoracji wnętrz. Nadają one niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat, bez względu czy wnętrze urządzone jest w stylu tradycyjnym, mieszanym czy nowoczesnym. Współpracujemy z najpopularniejszymi i znanymi projektantami i producentami oświetlenia, mebli i dodatków dekoracyjnych, ponieważ ich kunszt jest chwalony na całym świecie.

Wykonanie: Firma Spektrum

^ firma godna zaufania
Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin. Możesz wyłączyć korzystanie z plików cookies przez naszą stronę zabraniając do nich dostęp poprzez odpowiednie ustawienia w Twojej przeglądarce stron Więcej...X